GTA 4 Highly compressed 6gig to 9 mb: بازی جدید سرقت بزرگ اتوموبیل یا همون gta4 رو که حتما میشناسید.بازی که تقریبا میشه گفت معروفترین بازی جهانی هست.بسیار پرطرفدارد و پر هیجان. مخصوصا این جدیدترین نسخش که با گرافیک بالاتری آمده.حجمش کمپرس شدش 6 گیگابایت بود و برای نصب 16 گیگ هارد دیسک نیاز دارید.بنا بر تقاضای یکی از کاربرا ما برای ایشان کمپرس کردیم این بازی رو.فقط 9 مگابایت! بله ما قبلا هم برنامه هایی مانند ویندوز ویستا را به 5 مگابایت و یا بازی های 4 گیگابایتی رو به 400 مگابایت تبدیل کردیم. پس تعجب نکنید. حالا حتی دیال آپی ها هم میتوانند بازی 4 دی وی دی gta4 رو دانلود کنند.باورش سخته اما واقعیته.دانلود کنید تا متوجه شوید.کافیه از کمپرس درش بیارید تا ببینید حجم بازی رو! سپس بعد از استخراج فایل را که iso میباشد را در برنامه daemon tools اجرا کنید.اگر دوست دارید جدیدترین نسخه بازی سرقت بزرگ اتوموبیل رو انجام بدید آن هم با کرک معتبر دانلود کنید نسخه 4 دی وی دی این بازی رو برای اولین بار در جهان با حجم فقط 9 مگابایت از سایت بزرگ دلتافوکس!

(موقع استخراج فایل زیپ شده حواستان باشد درایوتان 6 گیگ فضای خالی داشته باشد و سپس بعد از استخراج فایل را در نرم افزار درایور مجازی daemon tools قرار دهید و اجرا کنید)

 برای اجرای این بازی باید سیستم بسیار قوی داشته باشید.مثلا حداقل رم شما 3 گیگابایت و کارت گرافیکی بسیار بالا ماننده gforce 9600  داشته باشید.

www.deltafoxy.com

Download:9 mb

or

Download: miror link

Password: www.deltafoxy.com